СТО   KARPATY MOTOR

Спеціалістами фірми ТОВ "Карпати Мотор" розроблено спеціальні програми обслуговування автомобілів, завдячуючи яким діагностика і ліквідація можливих несправностей здійснюється якісно і в максимально стиснені строки.

01

  ДІАГНОСТИКА ХОДОВОї ЧАСТИНИ
 

На СТО «КАРПАТИ  МОТОР» виконується  на підйомнику кваліфікованим фахівцем і комплексна - комп'ютерна + базова

02

 КОМ'ЮТОРНА ДІАГНОСТИКА

Часто причиною порушення керованості і стійкості автомобіля є неправильне регулювання кутів установки коліс. По простому кажучи, порушені розвал і сходження коліс. Виконується на стенді HUNTER.

03

  РЕМОНТ ДВИГУНА
 

Якщо у вас  необхідність в проведенні ремонту двигуна, наше СТО з радістю надасть вам свою руку допомоги.

04

  ДІАГНОСТИКА ДВИГУНА
 

На СТО «КАРПАТИ МОТОР» виконується кілька видів діагностики двигуна, а саме: базова - перевірка рівнів, візуальний огляд на предмет підтікань та перевірка на наявність сторонніх шумів; розширена - базова + локалізація підтікань та шумів; повна - базова + розширена + замір компресії, замір тиску картерних газів, перевірка міток ГРМ, кoмп'ютерная діагностика діагностика паливної системи, діагностика каталізатора.

05

  РЕМОНТ АКПП/МKП (HONDA/CITROEN)
 

'Вам більше не треба витрачати час у пошуках необхідних деталей для ремонту коробки передач, всі необхідні елементи для діагностики та виконання ремонту АКПП | МКП завжди є в наявності.

06

  РЕМОНТ ХОДОВОЇ ЧАСТИНИ АВТОМОБІЛЯ
 

В процесі усунення всіх несправностей ми використовуємо тільки якісну і сертифіковану продукцію від провідних компаній-виробників. Слід зазначити, що якщо ходова автомобіля не проходить періодичної діагностики, то це приведе до   підвищення рівня зношування всіх інших її частин.

07

  ОЧИСТКА ІНЖЕКТОРА
 

Недостатня якість використання паливно-мастильних матеріалів в машині, знос елементів паливної та інших систем автомобіля, які безпосередньо пов'язані з роботою інжектора - всі ці проблеми періодично змушують подбати про якісне очищення інжектора (промивка інжектора), а в деяких випадках, і його ремонті. Очистка інжекторів не  знімаючи з автомобіля проводиться на стенді WYNN'S.

08

  РЕМОНТ ПАЛИВНОї СИСТЕМИ
 

СТО «КАРПАТИ МОТОР» має в своєму розпорядженні усе необхідне обладнання, що дозволяє проводити всі види ремонту паливної системи, від дрібних налагоджувальних робіт до великого капітального ремонту. На нашому СТО ми можемо запропонувати Вам ремонт паливної системи і точне налаштування всіх елементів системи.

09

  РЕМОНТ ТОРМОЗНОЇ СИСТЕМИ
 

Гальмівна система Вашого автомобіля є найголовнішим елементом забезпечення безпеки руху. Уважне ставлення до деталей і вузлів гальмівних механізмів, дозволить впевнено експлуатувати автомобіль довгі роки. Стенд проточки гальмівних дисків фірми mad Disk Aligner  8700.

10

ШИНОМОНТАЖ – БАЛАНСУВАННЯ
 

Завдяки спеціальному інструменту і новітньому обладнанню, нам вдається здійснювати балансування коліс і шиномонтаж мобільно і максимально точно, що благополучно позначається на подальшому зносі шин. Шиномонтаж проводять на стенді BATLER..

11

   РЕГУЛЮВАННЯ ФАР та ЗАПРАВКА КОНДИЦІОНЕРІВ.
 

Ми часом недооцінюємо залежність безпеки від такого фактора, як видимість, який, в свою чергу, часто і визначається якістю освітлення. Заправка кондиціонерів на стенді SPIN ( Повний автомат).

12

ТО ТЕХНІЧНЕ ОБСЛУГОВУВАННЯ АВТОМОБІЛЯ
 

Планове технічне обслуговування Вашого автомобіля необхідно проводити для забезпечення надійної та безпечної його експлуатації. Комплексна підготовка до зимового, або до літнього періоду. 

МЕХАНІКИ сертифіковані  з досвідом роботи більше 10 років

АНДРІЙ

ІГОР

СЕРГІЙ

МИКОЛА

РОМАН

АНДРІЙ

© 2023 by YOU DRIVE IT WE FIX IT.​ Proudly created with Wix.com

  • Twitter Square
  • facebook-square
This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now