VFR1200X Crosstourer
Crosstourer поєднує в собі вражаючі ходові характеристики "спорт-турера" і пряму, комфортабельну посадку, а також маневреність "ендуро". Все це приправлено "гострим соусом" з унікального двигуна V4 і модернізованої трансмісії з двома зчепленнями DCT.

Команда розробників під керівництвом Йоске Хасегава (Yosuke Hasegawa) прагнула створити мотоцикл, який дав би власникові відчуття виклику і пригоди. Своєрідним девізом конструкторів стала фраза «Я можу це зробити. Для мене немає недосяжних цілей ». Японські інженери зробили все, щоб новий байк був однаково хороший, як на швидких асфальтованих шосе, так і в поїздці до віддаленого пункту призначення в горах.

Crosstourer несе в собі риси спорт-туристів, такі як потужний двигун V4 (як у VFR1200F). Також він має енергоємну довгохідну підвіску і пряму комфортабельну посадку в кращих традиціях мотоциклів ендуро. Мікс двох мотоциклетних жанрів робить Crosstourer воістину унікальним супутником, адже довгохідна підвіска забезпечує високий комфорт їзди і хорошу керованість на грунті, а пряма посадка дає пілотові відмінний огляд і дозволяє менше втомлюватися в дорозі.

Crosstourer приводиться в рух V-подібним 4-циліндровим двигуном, відмінно поєднується з новітньою трансмісією DCT із двома зчепленнями. Нова КПП дає можливість перемикатися, як в ручному (за допомогою клавіш на кермі), так і повністю автоматичному режимах. При цьому навіть в автоматичному режимі пілот може в будь-який момент змінити передачу, після чого трансмісія сама повернеться в автоматичний режим. В якості опції байк можна обладнати і системою трекшн-контролю TCS, яка недопускає пробуксовку ведучого колеса і надає пілоту впевненості при їзді по слизьких поверхнях. Додайте сюди фірмову комбіновану ABS - і отримаєте по-справжньому всепогодній байк, готовий до будь-яких випробувань.

Crosstourer встановлює нові стандарти в класі важких туристичних ендуро. Він пропонує унікальну комбінацію двигуна V4 і неперевершених технологій, таких як комбінована ABS, трекшн-контроль TCS, трансмісія DCT. Пригода починається тут!