Технології CBR250R
Унікальні характеристики
Найбільший двигун Honda для мотоусюдиходів має один циліндр робочим об'ємом 674 см3, що працює в 4-тактний режимі, з верхнім розташуванням клапанів, і з системою рідинного охолодження, що забезпечує вражаючий крутний момент і високу потужність.
Автоматична трансмісія автомобільного типу передає потужність допомогою гідравлічного перетворювача крутного моменту і має три передачі вперед і одну назад.
Повністю незалежна задня підвіска від компанії Honda забезпечує комфортне пересування навіть по самому важкопрохідні бездоріжжю.
Для максимально можливого зменшення ваги, такі вузли та компоненти виготовлені з легких і в той же час міцних алюмінієвих сплавів: ковані передні верхні важелі підвіски, задні верхні і нижні важелі управління, задні шарніри, передні і задні колеса.
Виразний стиль позашляховика підкреслюють плавні форми крил з вбудованими передніми фарами і задніми ліхтарями.
TRX680FGA комплектується системою GPScape зі зручним світлодіодним дисплеєм. Система інтегрована в панель приладів, має пам'ять на 100 маршрутів, цифровий компас, який вказує напрямки руху і годинник з автоматичним підстроюванням часу. Також GPScape відображає відстань напрямок від поточного місця розташування до обраної мети.
Двигун / Трансмісія
1-циліндровий, 4-тактний, 4-клапанний інжекторний двигун рідинного охолодження з верхнім розташуванням клапанів і з робочим об'ємом 675 см3 має поздовжнє розташування. Це дозволяє карданного валу по прямій лінії проходити між передніми і задніми колесам, що підвищує ефективність роботи трансмісії.
Рідинне охолодження забезпечує двигуну постійну робочу температуру в умовах граничних навантажень, сприяючи максимальній потужності і довговічною роботі силового агрегату.
Розподільний вал розташований поруч з головкою блоку циліндрів, що зменшує висоту двигуна. Використання напівсухого картера також дає можливість зменшити загальну висоту двигуна, що сприяє більш низькому центру тяжіння і кращої керованості.
4-клапанна головка циліндра з двома короткими штовхачами забезпечує широкий діапазон потужності і ефективну роботу двигуна.
Патрубковая система впуску повітря спеціально розроблена, щоб впевнено долати водойми.
Інжекторна система представлена 4-міліметровий дросельною заслінкою, форсункою з 12 отворами, і повітряним клапаном контролю холостого ходу для більш простого запуску і плавної надійної роботи.
Надійний запуск двигуна при низькій температурі.
Рівномірна робота двигуна на великих висотах над рівнем моря.
Винесений паливний насос з внутрішнім паливним резервуаром забезпечує постійну подачу палива навіть в умовах труднопроходимого бездоріжжя.
Двигун має низьку токсичність вихлопних газів, що відповідає всім європейським стандартам для позашляхових транспортних засобів.
Нове транзисторне електронне запалювання з електронним кутом випередження запалювання характеризується надійністю та ефективністю.
Унікальна напівсуха система змащення має розташований усередині двигуна бачок з маслом, що дозволяє зменшити висоту двигуна і забезпечити його оптимальне розташування для кращої керованості і більшого дорожнього просвіту.
Стандартний високоинтенсивний охолоджувач масла забезпечує оптимальну мастило двигуна в різних режимах експлуатації.
Високоефективна система подачі масла включає в себе масляний фільтр з трьома роторами з вигорілої стали (один для подачі і два для продуву), що забезпечує постійне надходження масла в будь-яких умовах експлуатації.
Унікальною індикатор температури обладнаний двома датчиками, що контролюють температуру як масла, так і охолоджуючої рідини.
Потужність радіатора системи охолодження досягає 20,2 кВт, що забезпечує ефективне охолодження двигуна навіть при максимальних навантаженнях.
Плоский двигун вентилятора радіатора має компактні розміри і невелику вагу, сприяючи оптимальному розташуванню двигуна.
Гумова подушка в системі кріплення двигуна і стабілізатор, що працює від приводу трансмісії, знижують вібрації при роботі двигуна.
Закрита система вентиляції картера запобігає потраплянню бруду в моторне масло.
Міцна вихлопна система з нержавіючої сталі ефективно знижує шум від роботи двигуна і володіє відмінними антикорозійними властивостями.
Глушник вихлопної системи оснащений іскрогасником, який відповідає міжнародним стандартам.
Система TraxLok легко активується натисканням на вимикач праворуч на кермі. Блок електромагнітного механічного зчеплення (EMCU), який знаходиться в центральній частині карданного валу, включає повний привід допомогою двостороннього роликового зчеплення. На відміну від механічних конструкцій, TraxLok забезпечує плавну роботу за рахунок використання механізму електромагнітного виключення, який активується, коли швидкість задніх і передніх коліс відрізняється менш ніж на 10 км / ч.
Чутливий до крутному моменту передній диференціал забезпечує краще зчеплення з дорожнім покриттям в порівнянні з самоблокіруемим диференціалом, і суттєво зменшує ефект паразитного силового підрулення, завдяки чому в режимі повного приводу управління не вимагає великих зусиль.
Задній карданний вал входить в картер задньої головної передачі під кутом 77 °, що дозволяє знизити вагу і не застосовувати додаткових валів і з'єднань. Така конструкція також сприяє великому 203-міліметровому ходу задньої підвіски.
Автоматична трансмісія Honda
Автоматична трансмісія Honda автомобільного типу складається з гідравлічного перетворювача крутного моменту, трьох гідравлічних зчеплень і електронного блоку управління (ECU), що дозволяє автоматично перемикатися між трьома передніми і однієї задньої передачами. ECU контролює ступінь відкриття дросельної заслінки, швидкість транспортного засобу, обороти двигуна, положення перемикача коробки передач, приведення в дію гальмівного механізму і температуру моторного масла.
В автоматичної трансмісії Honda перемикання здійснюються за допомогою електроніки, що виключає з робочого процесу непривабливі і проблемні вакуумні трубки. Крім того, електроніка поліпшує гальмівні властивості двигуна на відміну від звичайної конструкції з ремінним приводом.
Автоматична трансмісія Honda обладнана фільтраційної системою, яка дозволяє захистити двигун від зовнішнього забруднення. Вона компактна і не вимагає обслуговування, оскільки в її конструкції відсутні ремені, які могли б зношуватися і вимагали б заміни. Використання багаторазово відфільтрованого моторного масла в якості гідравлічної рідини також спрощує обслуговування і гарантує наявність необхідного його кількості при будь-яких умовах експлуатації.
Система електричного перемикання передач (ESP) дає змогу водієві вручну вибирати швидкості простим натисненням двох кнопок, розташованих на лівій рукоятці керма.
Блок управління, розташований на кермі, дозволяє перемикатися між автоматичним і ручним режимами роботи автоматичної трансмісії.
Зручний перемикач швидкостей важільного типу дає можливість водієві легко перемикатися між режимами Вперед, Нейтральне положення, Назад.
Шасі / Підвіска
Міцна кругова сталева рама і незалежна підвіска всіх чотирьох коліс забезпечують вражаючий 254-міліметровий дорожній просвіт.
Окрема задня рама використовує картер головної передачі в якості напруженого елемента, що дозволяє зменшити загальну вагу мотовсюдиходи.
Механізм рульового управління TRX650 забезпечує легкість в управлінні, яка доповнюється малим радіусом повороту в 3,3 метра.
Незалежна передня підвіска на здвоєних паралельних А-образних важелях обладнана амортизаторами високої якості, які забезпечують хід підвіски в 175мм для впевненої і комфортної їзди.
Розроблена компанією Honda двохважеля конструкція незалежної задньої підвіски складається з штампованих алюмінієвих поворотних шарнірів і верхніх / нижніх А-образних важелів, що забезпечує суттєве зменшення непідресореної маси. Замість звичайно використовуваних кульових шарнірів і радіальних важелів в конструкції задніх шкворнів поворотних шарнірів застосовуються виконані з легкого металу вкладиші - це дозволяє усувати сходження коліс, яке виникає в процесі роботи задньої підвіски. Завдяки цій простій конструкції також забезпечується правильний кут установки задніх коліс і знижується безпружинна маса, що сприяє інформативному управлінню мотовсюдиходи.
Легкі однотрубні газонаповнені задні амортизатори і стабілізатор поперечної стійкості забезпечують відмінно контрольовану амортизацію в будь-якій точці 203-міліметрового ходу підвіски.
Подвійні супорти передніх дискових коліс обладнані запатентованою вбудованої скребкового системою для видалення бруду і снігу з внутрішньої частини передніх коліс і для запобігання накопичення бруду між супортом і ободом, що сприяє ефективному гальмуванню.
Гальмівні колодки з товстого міцного матеріалу менше схильні до зносу через бруд, також покращують ефективність гальм і сприяють кращому контролю. На колодках є внутрішня скоба, за якою визначається ступінь зносу.
Розташований по центру гідравлічний дисковий гальмо і саморегульований механічний гальмо стоянки встановлені на вузол заднього карданного валу, що також сприяє меншому непідресореної масі і забезпечує великий дорожній просвіт.
Позашляхові радіальні покришки забезпечують плавне пересування і хорошу керованість. За рахунок потужних масивних коліс розміром 25. 8-12 (передні) і 25. 10-12 (задні) також досягається більший дорожній просвіт.
Стильні позашляхові литі колеса з великим 305-міліметровим діаметром з алюмінієвого сплаву також зменшують безпружинні маси і сприяють відмінній керованості.
Додаткові характеристики
Багатофункціональна цифрова рідкокристалічна панель приладів має компактну, міцну і водонепроникну конструкцію з великої індикацією положення важеля коробки передач, спідометра, одометра, що скидається лічильника щоденного пробігу і лічильника мотогодин / годин. Панель приладів також обладнана світлодіодними індикаторами Руху вперед (Drive), Нейтральній передачі (Neutral), Заднього ходу (Reverse), індикатором попередження про перегрів і про виявлення несправності. Покажчик рівня палива в баку на панелі приладів входить в стандартну комплектацію.
Надійні, зручні і прості у використанні органи управління включають в себе замок запалювання для додаткової безпеки, гальмо стоянки і розташовану на кермі ручку повітряної заслінки.
Зручний електростартер з легким додатковим шнуровим стартером і внутрішньої автоматичною системою декомпресії.
Міцний гумовий чохол захищає кнопку перемикання передач від пилу, води і бруду.
На кермових перемикачах, органах управління, контрольних лампочках і попереджуючих написах використовуються всесвітньо визнані відповідні стандартам ISO графічні символи.
Витривала акумуляторна батарея із зарядом в 18 А розрахована на більш тривалий термін експлуатації.
Потужний генератор змінного струму на 360 Вт
Водонепроникна розетка з тепловим запобіжником видає електричний струм напругою 12 В і силою 10 А.
Зручне сидіння з щільно пенометіралом забезпечує комфортне пересування на протязі всього дня.
Великий легкий пластиковий паливний бак розрахований на 17 літрів (включаючи 3,8 літра резерву).
Миється фільтруючий елемент повітряного фільтра з піноматеріалу володіє хорошими фільтруючими властивостями і простий в обслуговуванні.
Попереджувальний сигнал низького рівня палива
Бокові відділення для речей мають обсяг 4 літри і легко відкриваються в сидячому положенні.
Подвійні фари вбудовані в обтічні передні крила. Фари обладнані внутрішніми регульованими відбивачі і мульти-рефлекторними галогеновими лампочками на 40 Вт Стоп-ліхтарі і задні ліхтарі гармонійно поєднуються з дизайном задніх крил і обладнані двоспіральної лампами на 21 Вт
Оригінальні підніжки забезпечують хороший контакт з підошвами взуття водія, а також запобігають потраплянню на ноги бруду та інших сторонніх об'єктів.
Вбудовані захисні пластини оберігають шасі від каменів і коріння.
Великі передні і задні тримачі для вантажу розраховані на вагу 30 кг і 60 кг відповідно.
Опціонне потужне причіпний пристрій дозволяє тягнути на буксирі вага до 385 кг.
Піддони під шарнірами рівних кутових швидкостей служать для захисту їх кожухів від пошкоджень.
Максимальна вантажопідйомність становить 509 кг.
Витривала акумуляторна батарея, що не вимагає обслуговування, з ємністю 14 Аг.
У стандартний набір інструментів входить шинний манометр.
Аксесуари
Флег-кит, фаркоп.