Супер Спорт
Ми віримо, що участь у змаганнях покращує якість всіх наших мотоциклів, як це відбувається в будь-якому виді спорту. Кожен рік ми перемагаємо у величезній кількості Гран-Прі, чемпіонатів, здобуваємо титули чемпіонів. Таких результатів не домагався ще ніхто з виробників мотоциклів. Кажуть, щоб перемагати в гонках, треба любити перегони. Це наша пристрасть. Ми одержимі мотоспортом. І ми віддані йому. І це те, що ми називаємо спортивними генами Honda.
CBR1000RR Fireblade
Відомий у всьому світі завдяки своїй приголомшливій bшвидкості і неймовірній динаміці, CBR1000RR Fireblade є іконою в світі надшвидкісних мотоциклів. У 2009 році, коли компанія Honda відзначала 50-річний ювілей своїх гоночних традицій, CBR1000RR повною мірою продемонстрував своє невгамовне прагнення до перемог.
детальніше...
CBR600RR
CBR600RR, спираючись на 50-літні традиції перегонів Honda, утримує завидну позицію лідера у своєму класі. Цей мотоцикл сім разів поспіль завойовував чемпіонство в класі Supersport, більше того, в сезоні 2008 року зайняв всі три позиції на п'єдесталі.
детальніше...
CBR600RR
Новый CBR250R 2011 года представляет собой симбиоз характерных для мотоцикла с объемом двигателя 250см3 качеств, бессменной для серии CBR высокой мощности, чувствительной управляемости и непревзойденной легкости в эксплуатации. В итоге вышел истинно универсальный мотоцикл, пригодный для выполнения любых задач
детальніше...