NC700X
Кросовер NC700X поєднує в собі переваги двох типів мотоциклів. Довгохідна енергоємна підвіска, стабільність на далеких від досконалості дорогах і висока посадка з гарним оглядом органічно поєднуються з відмінною гальмівної динамікою, маневреністю і керованістю міського байка. Цей коктейль гарантує задоволення за кермом навпіл з практичністю мотоцикла, розрахованого на щоденну їзду в самих різних умовах.

Серцем NC700X є тандем новітнього двигуна і автоматизованої трансмісії нового покоління. Легкий і компактний двигун з рідинним охолодженням має робочий об'єм 670 см3 і встановлений в рамі таким чином, щоб забезпечити гранично низький центр ваги. Цей двигун ідеальний для їзди в місті, де затребувані високий крутний момент на низьких і середніх оборотах, м'яка віддача потужності, екологічність та хороша паливна економічність (пробіг на одному літрі палива складає 27,9 км). Двигун може агрегатуватися, як з традиційною КПП, так із інноваційною трансмісією другого покоління з двома зчепленнями DCT, здатною працювати як в повністю автоматичному, так і ручному режимах.

Також у розпорядженні пілота є багажне відділення, заховане під фальшбаком і яке може вмістити повноцінний шолом. Ефективне і безпечне уповільнення забезпечує фірмова комбінована гальмівна система C-ABS, яка може встановлюватися в якості опції.