CBR600RR - Технології
Основні переваги
Компактний, легкий центрованим по масі рядний 4-циліндровий двигун рідинного охолодження з робочим об'ємом 600 см3 демонструє високу потужність навіть на середніх оборотах, а також забезпечує максимальну тягу при виході з поворотів.
Нижній обтікач, аеродинамічна форма корпусу і спеціально передбачені повітрозбірники ефективно розподіляють потоки повітря на середніх і високих швидкостяхі  сприяючи стійкості мотоцикла.
Розмір і вага кожного компонента двигуна, шасі, вихлопної системи і корпусу по можливості були зведені до мінімуму для зменшення загальної маси мотоцикла і досягнення оптимального розподілу навантаження.
Версія з АБС обладнана новітньою "комбінованої антиблокувальною системою гальмівних зусиль" з електронним управлінням. Завдяки їй мотоцикл під час різкого гальмування більше не "клює носом", що характерно для спортивних мотоциклів з короткою колісною базою. Система запобігає блокуванню коліс, забезпечуючи стійкість і контроль  в упевненому гальмуванні. 
Революційний електронний рульовий демпфер Honda (HESD) сприяє безпечній їзді, автоматично підлаштовується до швидкості, додаючи стійкості на високих швидкостях і легкості в управлінні на низькій швидкості.
Повністю регульована перевернута передня вилка і задній амортизатор Unit-Pro-Link дозволяють використовувати техніку пізнього гальмування при кутових навантаженнях і легко проходити повороти.
Виразна колірна гамма включає в себе новий ексклюзивний варіант з графікою,  зображаючи жіночність  в висококонтрастному візерунку.
Версія з новою спортивною триколірною розфарбовкою вказує на славні гончі традиції мотоциклів серії CBR.
Нові варіанти розмальовки "Чорний Graphite" (повністю чорний) і "Чорний Graphite" / "Червоний Victory".
Модифікація 10YM доступна в більш спортивному варіанті забарвлення "Червоний Victory".
Компактна, красива і ергономічна панель приладів обладнана індикатором системи АБС (тільки для версії з АБС).
Система безпеки запалювання Honda (HISS) захистить мотоцикл від угону, дозволяючи запуск двигуна тільки за допомогою оригінальних ключів.
Широкий вибір додаткових аксесуарів від компанії Honda Access Europe включає в себе тоноване вітрове скло, чохол для сидіння під колір мотоцикла, стильні спортивні наклейки, деталі з карбонового волокна та багато іншого.
Компанія Honda Access Europe також пропонує електронний блок керування для версії з комбінованою АБС для використання в гончих умовах.