CBR250R
У світі мотоциклів вкоренилася традиція, що по мірі набуття досвіду мотоцикліст поступово переходить на більш потужні машини. Багато десятиліть мотоцикли з двигунами великих обсягів були основним стимулом якомога швидше переходити з невеликих мотоциклів на більш динамічні і престижні моделі. Але в 21-му столітті сенс такого переходу поступово втрачається. Враховуючи завантаженість доріг, високі ціни на паливо, а також відповідальність перед навколишнім середовищем, легкий, економний мотоцикл з невеликим об'ємом двигуна стає як не можна більш актуальним.

Протягом багатьох років мотоцикли серії CBR з різними обсягами двигуна визначали, яким повинен бути дорожній спортбайк, як він повинен вести себе на дорозі і які відчуття повинен приносити власнику. Володіючи динамічністю моделей класу Суперспорт, а також відсутньої їм універсальністю і доступністю, представники сімейства CBR незмінно поєднують в собі необхідну для досвідчених мотоциклістів високу потужність з важливою для новачків легкістю в управлінні, що дозволяє формувати навички впевненої їзди.

Новий CBR250R 2011 являє собою симбіоз характерних для мотоцикла з об'ємом двигуна 250см3 якостей, беззмінною для серії CBR високої потужності, чутливої ​​керованості та неперевершеної легкості в експлуатації. У підсумку вийшов істинно універсальний мотоцикл, придатний для виконання будь-яких завдань, кожен раз доставляючи власнику максимум задоволення від поїздки. Завдяки легкому і дуже економного одноциліндровий двигун, високотехнологічному шасі і виразному дизайну, новий CBR250R сподобається широкому колу мотоциклістів. Легку керованість мотоцикла, невибагливий і в той же час потужний двигун, а також приємну роботу шасі оцінять всі власники, незалежно від того, використовують вони мотоцикл для неспішного катання в своє задоволення, або для регулярних щоденних поїздок, бажаючи заощадити при цьому гроші та час.

Концепція розробки

Переваги легковагих мотоциклів з середнім об'ємом двигуна очевидні, але в той же час ці мотоцикли традиційно поступалися за кількома ключовими параметрами. Сучасні власники прагнуть максимально знизити витрати на утримання мотоцикла, але при цьому вони не хочуть жертвувати вишуканістю, захоплюючою динамікою і яскравим стилем, які характерні для більш потужних машин.

Таким чином виникла потреба в мотоциклі з двигуном в 250см3, який би і своїм зовнішнім виглядом, і за відчуттями під час їзди не поступався більш дорогим моделям з двигунами більшого об'ема.Ответом компанії Honda на такий запит став CBR250R 2011 року. Незважаючи на те, що для мотоциклів з двигунами до 250см3 традиційними є двоциліндрові силові установки, CBR250R оснащений кардинально новим одноциліндровим, 4-клапанним двигуном DOHC об'ємом 249,4 см ³ з рідинним охолодженням і системою уприскування палива PGM-FI. Така одноциліндрова конфігурація дозволяє силовому агрегату нового CBR250R бути легше, компактніше й економніше, але володіти при цьому надзвичайно ефективним діапазоном крутного моменту. Інші компоненти нового CBR250R також розроблені дуже гармонійно: вони поєднують вражаючі ходові якості з вишуканістю і простотою з експлуатації, завдяки чому кожна поїздка залишає після себе приємні враження. Все це створює вражаючий результат - істинно універсальний спортбайк з економним двигуном 250см3.