CBR1000RR Fireblade - Технології
Нововведення в 2010 році

Більш виразне оформлення задньої частини завдяки зміненій формі та новими задніми ліхтарями з прозорим склом.
– Агресивний глушник з алюмінієвим кожухом
– Нова графіка та кольорова гамма
– Покращена інерційна маса колінчастого валу (за рахунок збільшення / зменшення)
– Зменшена маса колінчастого валу для кращої інерційної реакції

Стиль
Стиль Fireblade 2010 року ще білше підкреслює цілеспрямованість дизайну цього мотоцикла. З нього прибрали все, що не сприяє зменшенню ваги і централізації маси. Задні крила стали загостреними, а також додався задній ліхтар з прозорим склом. У моделі 2010 року покажчики поворотів і утримувач номерної таблички інтегровані в єдиний компактний та зручний вузол, який можна легко зняти з заднього крила перед їздою по гончому треку. Низько розташована вихлопна труба облаштована глушником нової конструкції з високоякісним покриттям із алюмінію. Сприяючи відмінному керуванню передній обтікач має коротку компактну форму і містить стильні подвійні повітрозбірники і загострені фари. Стиль мотоцикла підкреслюють його високошвидкісні характеристики і максимальна аеродинамічність. У 2010 його агресивна спортивна зовнішність була оновлена ​​за рахунок нової графіки та смуг в центральній частині переднього обтікача у всіх версіях, крім версії в кольорі Чорний Graphite (Чорний Special).

Двигун
Для двигуна CBR1000RR характерний колосальний крутящий момент у широкому діапазоні обертів. Прискорення динамічне і впевнене, не зважаючи на невелику вагу і габарити силового агрегату.
Конфігурація з великим діаметром циліндра і малим ходом поршня, яка забезпечує великий діапазон потужності, стала можливою завдяки циліндрів без сорочок і полегшених поршнів, розподільних валів, клапанів та колінчастих валів. Щоб по максимуму збільшити задоволення від гінчої їзди, були представлені інноваційні рішення для поглинання коливань при роботі двигуна і поліпшення контролю акселератора. Генератор змінного струму отримав маховик більшого розміру, відповідно, був збільшений і розмір колінчастого валу, що дозволило зробити його більш міцним, а також збільшити його інерційну масу на 6,87%. За рахунок збільшеної інерційної маси колінчастого валу, мотоцикл на високій швидкості краще реагує на газ і швидше розганяється. Це було досягнуто без збільшення загальної маси мотоцикла, а за рахунок використання полегшених компонентів, таких як ущільнювальний болт алюмінієвої головки циліндра, двохстінний фланець вихлопної труби і мотор вентилятора меншого розміру.
Ефективному використанню потужності двигуна також сприяє система прослизання зчеплення Assist Slipper Clutch, яка забезпечує впевнене зниження передачі та скидання швидкості. Крім цього, завдяки цій системі зчеплення працює більш зручно та швидко, а на важіль зчеплення лягає менше навантаження.
Вихлопна система CBR1000RR завдяки своїй компактній конфігурації сприяє централізації маси і забезпечує мінімальний дорожній просвіт. Два клапани в глушнику постійно регулюють систему для максимально ефективної роботи та забезпечують мінімальну втрату потужності. Киснево-сенсорна система HECS3 (Еволюційна каталітична система Honda) постійно контролює вихлоп, зменшуючи кількість токсичних газів і забезпечуючи освіту ефективної горючої суміші.

Шасі
Розробляючи високотехнологічну чотирьохкомпонентну алюмінієву раму для CBR1000RR Fireblade, інженери компанії Honda прагнули досягти тонкого балансу міцності, жорсткості і невеликої ваги, який необхідний для демонстрування гінчих якостей. Забезпечуючи легке й упевнене керування, рама також дозволяє правильно розташувати всі вузли та деталі для централізації маси. Довгий маятник у формі крила чайки забезпечує максимальне зчеплення заднього колеса з дорожнім покриттям. Цьому також сприяє інноваційна система задньої підвіски Unit Pro-Link, яку розробили в лабораторії команди, що бере участь у MotoGP. Повністю регульована передня вилка HMAS картріджного типу з діаметром 43 мм гарантує впевнений контроль переднього колеса. А разом ці системи забезпечують впевнену поведінку мотоцикла як на гінчому треку, так і на звичайній дорозі. На Fireblade також встановлений демпфер керма другого покоління, який автоматично регулює демпферне зусилля залежно від швидкості мотоцикла. Це збільшує стійкість мотоцикла на високій швидкості, зводячи до мінімуму несподівані коливання при їзді, а також забезпечує просте і легке управління на низьких швидкостях.

Гальма
На передньому колесі потужні 4-поршневі супорти з радіальним кріпленням зібрані в один вузол для оптимальної міцності і зменшення ваги. Шестигранні плаваючі диски мають отвори різної величини, що також сприяє зниженню ваги, зберігаючи при цьому високу ефективність гальмування.
Комбінована АБС з електронним управлінням
З 2009 року стало можливим з додатковою впевненістю випробовувати вражаючі ходові якості CBR завдяки комбінованій АБС з електронним управлінням, яку компанія Honda спеціально розробила для використання на мотоциклах класу Super Sports. Ця революційна система дозволяє водієві гальмувати природно і впевнено, зберігаючи чіткий контроль, який так необхідний при спортивному стилі їзди. Традиційна коротка колісна база сприяє тому, щоб мотоцикл під час різкого гальмування "клював носом". Комбінована АБС з електронним управлінням зводить цей ефект до мінімуму, сприяючи стійкості мотоцикла і легкому гальмування, а також запобігаючи блокування колеса. Багаторазові випробування як на дорогах, так і на гінчих треках, продемонстрували, що комбінована АБС з електронним управлінням не тільки забезпечує надійний контроль, але і зберігає можливість по-спортивному проходити повороти. Для водіїв з різним рівнем досвіду це означає додаткову впевненість і можливість вдосконалювати свої навички, що робить цей спортивний байк ще більш привабливим в очах його власників.
Опційне обладнання
Щоб ще більше урізноманітнити мотоцикли CBR1000RR, компанія Honda Access Europe пропонує широкий вибір аксесуарів. Ці аксесуари включають в себе:
°Велику кількість легких і стильних деталей з карбонового волокна, які були спеціально розроблені для CBR1000RR. Сюди входять кожух заднього колеса (тільки для версії без АБС) для захисту внутрішніх деталей шасі, передні бризговики для захисту нижньої частини передньої вилки, а також декоративні накладки на картер двигуна, які кріпляться до кожуха зчеплення і до кришки генератора змінного струму.
°Елегантний підібраний за кольором кожух заднього колеса, захищає задній амортизатор від бруду (тільки версія без АБС).
°Захисна пластина на бак і кришка на бак з матеріалу по типу карбонового волокна з логотипом HRC.
°Підібраний за кольором чохол для заднього сидіння ідеально кріпиться і підкреслює загострений гінчий вигляд мотоцикла.
°Гарний набір наклейок на колеса з логотипом Honda Racing.
°Відповідне стандартам WVTA вітрове скло, яке на 27,4 мм вище стандартного. Вітрове скло доступно як з тонуванням, так і без,  з логотипом Honda Racing, служить для додаткового захисту від зустрічного потоку повітря, а також прикриває панель приладів від сонця, при цьому не впливаючи на маневреність мотоцикла.
°Набір чорних нейлонових захисних чохлів для обтікача, які зменшують ризик його пошкодження.
°Унікальна, запатентована компанією Honda технологія, що дозволяє замінювати сидіння, сприяє комфортній посадці. Пропонуються сидіння з логотипами CBR в різних стильових оформленнях.
°Кофр, встановлений на заднє сидіння, додає корисний простір для розташування речей.
°Кофр, встановлений на паливний бак, дозволяє утримувати невеликі речі під рукою, не перешкоджаючи комфортній їзді. (У поєднанні з кофром на сидінні, дозволяє збільшити простір для речей на час заміських прогулянок.)
°Компактна сигналізація AVERTO з датчиком руху, звуковим сигналом і додатковою акумуляторною батареєю, що забезпечує додатковий захист від умисного пошкодження або викрадання мотоцикла. Сплячий режим батареї з низьким споживанням енергії оберігає її від розрядки.
°U-подібний замок, який спеціально розроблений, щоб поміщатися в невеликому просторі під подушкою заднього сидіння або під опційним чохлом для заднього сидіння.
°Нахиляюча трубчаста сталева опора, що дозволяє підняти мотоцикл за кінець амортизатора, це спрощує процес чистки чи обслуговування заднього колеса.
°Електронний блок управління для версії з комбінованою АБС для використання в гоночних умовах.