CB600F Hornet

CB600F Hornet
З тих пір, як в 1998 році CB600F Hornet вперше підкорив клас мотоциклів, іменованих "вуличними бійцями", він став одним з найбільш впливових "роздягнених" мотоциклів середньої ваги. Близький родич багаторазового переможця перегонів CBR600RR, перший CB600F втілив у собі безпрецедентну суміш спортивної потужності, легкості і простоти управління. Завдяки універсальній потужності, комфорту і зручності він швидко став улюбленцем водіїв з різним рівнем досвіду водіння але з єдиним прагненням їздити з однаковим рівнем практичності та зручності в управлінні. Його вічний "роздягнений" дизайн включає відточені, сучасні лінії, які вписують мотоцикл в будь-яке оточення, забезпечуючи його популярність у колах, які знаються на віяння моди. Hornet доступний за ціною і не дорогий в експлуатації. Завдяки бездоганній якості збірки і неперевершеній надійності цей мотоцикл став легендою. Витрата палива CB600F настільки ж ефективний, наскільки ефектні лінії його стилю.

Вражає те, що з моменту першого запуску в 1998 р. під час експлуатації вдалося виявити лише дві можливості для доопрацювання цієї моделі. У 2000 р. Honda встановила збільшене 17-дюймове переднє колесо, а в 2003 р. - збільшила розмір паливного бака до 17 л. Ці інновації додали мотоциклу універсальність.

Названі вище зміни були єдиними, внесеними в конструкцію CB600F за перші дев'ять років його виробництва, але в 2007 р. Honda вирішила, що безліч фанів мотоцикла заслуговують на абсолютно нову модель. Незабаром мотоцикл 07YM CB600F повністю перевтілився. Наповнена новітніми розробками Honda у сфері технології, безпеки та захисту навколишнього середовища, нова модель байка помітно виділяється серед мотоциклів з середнім об'ємом двигуна. Отримана в результаті гостра, спортивна і дуже приваблива модель в черговий раз підтвердила популярність Hornet'а серед великої і вірної споживчої аудиторії по всій Європі. Крім усього іншого ця модель встановила нові стандарти потужності для мотоциклів для перегонів у зростаючому класі байків середньої потужності.

Далеко не відходячи від базових елементів, які стали запорукою величезної популярності, модель CB600F 2009 поліпшила в порівнянні з моделлю 2007 р. показники комфорту, потужності, керованості і задоволення від їзди. І знову за відгуками водіїв і покупців Honda внесла тільки найбільш необхідні зміни для забезпечення оптимального поєднання потужності, якості складання і вартості. Точно підібрані оновлення включають нову регульовану підвіску, витончені зміни стилю, включаючи чорні металеві деталі корпуса, нову панель вимірювальних приладів, а також брендовий новий колірний діапазон для підкреслення всецілої привабливості цього мотоцикла.