Двигуни до човнів

ПОПЕРЕДУ ВСІХ - НА СУШІ І НА МОРІ

Прагнучи задовольнити найвищі вимоги наших покупців, компанія Honda докладає всі зусилля для того, щоб перевершити Ваші очікування, впроваджуючи передові технології і інновації. Пристрасть до інновацій дозволила нам зайняти лідируючі позиції в багатьох областях - від робототехникі до авто- і мотогонок. Ми беремо участь в змаганнях Formula 1, на нашому рахунку більше 600 перемог в мотозмаганнях. Сьогодні ми можемо запропонувати Вам безпечні, комфортабельні і потужні двигуни до човнів, створені з властивим нашій компанії прагненням до досконалості. У 1964 році компанія Honda винайшла перший в світі чотиритактний підвісний двигун для човнів. І тепер, більш ніж сорок років опісля, ми пропонуємо найширший вибір чотиритактних двигунів до човнів в світі. Оціните весь діапазон наших продуктів і виберіть підвісний мотор Honda, що найкраще відповідний саме Вам!

4 -тактна технологія човнових моторів Honda Marine 
•Якість без компромісів 
•Ексклюзивна технологія економії палива система VTEC "
•М'яка " робота
•Абсолютна надійність 
•Нижче шум і викиди - вище стандарти ! 
•Антикорозійний захист
 Якість без компромісів 
Кожен підвісний мотор Honda об'єднує найефективніші системи і технології в своєму класі потужності з тим , щоб ви могли отримати неперевершені швидкість і динаміку , незалежно від розміру використовуваного вами двигуна і оборотів .
 Застосована в моторах Honda система змінних фаз газорозподілу VTEC забезпечує користувачам моделей BF225 , BF150 і оновленої моделі BF90 максимальну тягу двигуна в крейсерському режимі. У той же час , володарі моторів малого та середнього розміру користуються перевагами істотно більшого робочого об'єму двигуна , ніж у конкурентів , що дозволяє забезпечити стабільну потужність і крутний момент навіть на низьких оборотах. 
Ексклюзивна технологія економії палива 
Ексклюзивна технологія економії палива дозволяє скоротити викиди вихлопних газів і зменшити споживання палива на 50 % в порівнянні з двотактними двигунами , без шкоди для потужності і динаміки. Найпотужніші моделі двигунів оснащені унікальною системою контролю якості суміші ( Lean Burn Feedback Control ) , яка автоматично регулює склад повітряно - паливної суміші , щоб забезпечити максимальну потужність на будь-яких оборотах. Ця система дозволяє заощадити до 20 % палива на крейсерській швидкості ( BF90 , BF135 , BF150 , BF200 , BF225 ) ! Всі двигуни Honda відповідають стандартам шумності і екологічності вихлопу EU- RCD . 
Система VTEC
Спочатку розроблена для болідів Formula 1 , система змінних фаз газорозподілу VTEC обладнана подвійним розподільчим , який оптимізує роботу клапанів і дозволяє розвинути найбільшу потужність і на високих , і на низьких оборотах. Це ідеальне рішення для всіх режимів роботи двигуна. Ви можете насолоджуватися і високою потужністю двотактного двигуна , і неперевершеною економічністю , яку можуть запропонувати тільки чотиритактні двигуни ! 
"М'яка " робота 
Робота вашого двигуна повинна бути такою ж спокійною , як і навколишня вас природа . Саме тому в підвісних моторах великої потужності Honda застосовується розташування маховика під силовим агрегатом. Це дозволяє опустити центр тяжіння і тим самим значно зменшити вібрації і забезпечити рівний хід . У двоциліндрових двигунах застосовується унікальна система кріплення " хитний маятник " , яка поглинає вібрації двигуна і дозволяє уникнути застосування балансирного валу , - інноваційне рішення для зменшення маси малих підвісних моторів. 
Абсолютна надійність 
Для забезпечення повної надійності мотори Honda комплектуються повним набором захисних систем , включаючи системи аварійного оповіщення про перегрів і тиску масла. І , що ще важливіше , маленькі мандрівники теж зможуть впевнено вийти в море. Наявність нейтральної передачі , функції блокування запуску при включеній передачі , а також аварійного вимикача , що прикріплюється до зап'ястя рульового , створять для вас не менш комфортні умови , ніж для них! Нижче шум і викиди - вище стандарти ! Завдання компанії Honda - не тільки дати вам можливість насолодитися навколишньою природою , але й про її для вас. Коли країни ЄС прийняли директиву 2003/44/EC , яка зобов'язала виробників до січня 2006 року значно знизити рівень шуму та викидів човнових моторів , Honda цим не обмежилася і значно перевершила необхідні стандарти . В результаті човнові мотори Honda не просто стали тихіше і чистіше , - вони стали як ніколи економні і споживають зараз на 5% менше палива. Продукція компанії Honda розробляється не просто у відповідності з міжнародними стандартами , - вона розробляється у відповідності з вашими стандартами . 
Антикорозійний захист 
Під цією сріблясто - металевою поверхнею ховається не тільки краса . Кожен мотор Honda піддається інтенсивному 4- ступінчастому процесу нанеceнія покриття для захисту від інтенсивного впливу ультрафіолетових променів і солоної води. Спочатку підставу з алюмінієвого сплаву Honda піддається двошаровому анодуванню , потім наноситься первинна епоксидна грунтовка , і на завершення наноситься прозоре покриття з акрилової смоли. Для Honda абсолютна довговічність - це передові інновації на всіх рівнях.