Модельний ряд

Accord

CR-V
Honda Crosstour

    Crosstour 2013 - це оновлення унікальної моделі Honda , яка поєднує в собі комфорт і керованість седана з упевненістю і безпекою кросовера. Престижний і потужний , він не залишить нікого байдужим: неповторний стиль , відточена керованість і комфорт високого рівня. Нова версія моделі зберігає власний , самобутній , агресивний і в теж час вишуканий зовнішній вигляд, зручний просторий салон , хорошу динаміку і чудову керованість , що робить її кращим вибором серед середньогабаритних кросоверів.


Стайлінг , обладнання та деталі інтер'єру універсального салону Crosstour були ще більшою мірою вдосконалені для моделі 2013 року. Це торкнулося модернізації дизайну інтер'єру і матеріалів. Тепер управління всіма функціями автомобіля здійснюється з дисплея , встановленого на центральній консолі , що зробило інтер'єр ще лаконічніше і елегантніше .


У лінійку Новий Crosstour додається нова версія з переднім приводом і двигуном об'ємом 2,4 літрів , а двигун SOHC i - VTEC ® V - 6 об'ємом 3.5 літрів сімейства Earth Dreams ™ оновився і став ще потужнішим . Оновлена ​​версія Crosstour 2013 отримала і розширений набір сучасних опцій і технологічних рішень. Так, крім таких традиційних для Honda систем безпеки , як система посилення кузова Advanced Compatibility Engineering ™ ( ACE ™ ) , система курсової стабілізації автомобіля Vehicle Stability Assist ™ ( VSA ® ) та інших , власників нової версії порадує система стеження за « мертвими » зонами Honda LaneWatch ™ .


Висока технологічність і безпека нового Crosstour були гідно оцінені - він отримав високий рейтинг Американського інституту дорожньої безпеки ( IIHS) в ході краш -тестів на міцність даху , а також максимальний 5 - зірковий рейтинг за версією NCAP.