Модельний ряд

Accord

CR-V
Honda CR-V
Коли людина починає творити, вона, не стримуючи свою фантазію, намагається зазирнути далеко в майбутнє, аби збагнути, що буде цікаво та привертатиме увагу споживачів. Ми ніколи не зупиняємось на досягнутому, яким би чудовим не був попередній результат, в цьому наша суть – постійне вдосконалення. Тож інженери Honda не створюють просто автомобіль, він завжди виділяється підвищеним рівнем безпеки, універсальністю, комфортом та бездоганною керованістю. Таким повинен бути досконалий кросовер: поєднуючи яскравий дизайн, ергономіку та практичність внутрішнього простору салону, залишатись однаково динамічним та потужним і в місті, й на бездоріжжі.

За 20 років існування моделі CR-V, її власники щоразу переконувались в надійності автомобіля. Кросовер неодноразово отримував титул «Найкращого компактного SUV» та є одним із найбільш популярних у світі автомобілів цього класу. Така прихильність серед споживачів дійсно заслужена.

Оновлений CR-V не просто увібрав все найкраще за 20-річну історію моделі, інженери Honda довели технологічність SUV до найвищого рівня. Тож сьогодні CR-V – безумовно досконалий кросовер. Досконалий, як ніколи.

Зовнішність CR-V впевнено привертає увагу: виразність рельєфних ліній кузова, елегантність радіаторної решітки, і, в той же час, промовистий бампер – приваблюють погляди не лише пішоходів, а й інших водіїв. Оновлена головна оптика з ксеноновими фарами підкреслюють технологічність автомобіля,подекуди надаючи йому футуристичного вигляду. Проте, агресивності кросоверу також не бракує – новий сучасний дизайн колісних дисків не залишиться непоміченим!

Опинившись в салоні Honda CR-V, не припиняєш дивуватися неймовірному рівню комфорту, багатству оснащення, найвищій якості збирання та матеріалів оздоби автомобіля. Тут унікальним чином поєднують найпередовіші технології та виняткова ергономіка, функціональність і корисні властивості, сучасний дизайн і зручність користування.

Щоб пройти весь шлях до кінця, не оступитися й подолати всі перепони, потрібно задіяти всі свої сили, інтелект, уміння й досвід. І тільки опинившись в кінці шляху й обернувшись назад, розумієш, що це ще не межа. Що попереду чекають нові, ще вищі вершини. Бо шлях до досконалості нескінченний.