Модельний ряд

Accord

CR-V
Опис моделі Civic седан 2013

Седан Honda Civic 2013: з оновленим яскравим екстер'єром і якісною обробкою інтер'єру, поліпшеною динамікою, а також багатим набором базових функцій. Більш спортивний зовнішній вигляд оновленого седана Honda Civic 2013 робить його по-справжньому вишуканим і стильним, виділяє з натовпу, навіть якщо не відразу впадає в очі. Капот і передній бампер здобули нову форму, а останній - ще й хромовану обробку. Салон оновленого седана Civic не поступається у вишуканості. Новий матеріал оббивки сидінь (у максимальній комплектації - шкіра), нова срібляста обробка, тонування скла, доречність кожної деталі - у всьому відчувається висока якість і надійність. 

Цьому відчуттю сприяє і високотехнологичність обладнання в салоні. Наприклад, інформаційний дисплей нового покоління i-MID, розташований зручно і безпечно - прямо на рівні очей, щоб водієві було легко відслідковувати функціонування систем автомобіля, переглядати зображення камери заднього виду, налаштовувати дисплей за своїм смаком.

 Серед інших зручностей - технологія Bluetooth, за допомогою якої можна розмовляти, не забираючи руки з керма, а також слухати записану на телефон улюблену музику. 

Оновлений седан Civic не втратив своєї потужності і динамічності. Він обладнаний двигуном SOHC i-VTEC об'ємом 1,8 л, який оптимізує споживання палива і дарує яскраві емоції від водіння. Передова система "Eco Assist" і економний режим роботи двигуна ECON покликані мінімізувати витрату бензину і рівень шкідливих викидів.

 Працюючи над потужністю оновленого Civic, інженери Honda приділили належну увагу системам безпеки. Передні, бічні подушки і шторки безпеки, сенсор світла, система курсової стійкості (VSA), камера заднього виду, система утримання на схилі (HSA), високоефективна гальмівна система - цьому автомобілю можна довіряти.

 Оновлений седан Honda Civic 2013 - вдале поєднання добре збалансованої функціональності і динаміки, незмінно йому притаманною.