Модельний ряд

Accord

CR-V
Опис моделі Civic хетчбек
Перед командою Civic під керівництвом лідера проекту, Мітцуру Карія, було поставлено завдання придумати і розробити новий Civic. Маючи в розпорядженні існуючу модель Civic, добре відому в європейському С-класі унікальністю зовнішнього вигляду і практичністю салону, Мітцуру Карія і його команда направили зусилля на отримання ще більш глибокого розуміння потреб і бажань європейського споживача. Попередня модель Civic стала точкою відліку в їх розробках по створенню кращого автомобіля.
Поряд з постійним підвищенням цін на паливо по всій Європі та екологічними вимогами до рівня викидів, було прийнято до уваги і те, що для європейського споживача важливі не тільки сучасний дизайн і технічні характеристики Civic, а й новітні технології, які робили б його експлуатацію більш рентабельною і екологічною.
Розробка нового Civic зайняла цілих чотири роки. Практично всі його елементи були замінені новими або вдосконалені. Особлива увага приділялася конструкції підвіски для підвищення комфортності їзди і управління та поліпшенню матеріалів салону для підняття на новий рівень його якості в цілому. Новий дизайн і аеродинаміка освіжили екстер'єр Civic і підвищили його продуктивність, двигун був оптимізований, а викиди CO2 скорочені.
В цілому, новий Civic увібрав в себе самі сильні сторони попередника і підняв їх на якісно новий рівень. Також він є одним з кращих серед собі подібних у плані викидів CO2 - дизельний варіант моделі виділяє всього 110 г / км при 150 к.с. і 350 Нм крутного моменту.