Модельний ряд

Accord

CR-V
Honda Accord 2015

Оновлений Honda Accord 2015, зберігши всі свої найкращі риси, знайшов ступеневу поставу, ставши ще соліднішим і сучасніше, що помітно з першого погляду. Витончена гармонійність його екстер'єру підкреслена гострими лініями капота, масивністю бампера, збільшеним впізнаваним лого і хромованою обробкою деталей. Передові світлодіодні фари головного світла поліпшеної оглядовості, інтегрована вихлопна труба і сучасна решітка радіатора вдало доповнюють імідж оновленого Honda Accord.
Як завжди, зміни моделі торкнулися не тільки зовнішнього її виду - тепер Accord пропонує нову спортивну трансмісію CVT, що бере на себе функцію плавної зміни передавального числа в широкому діапазоні, що не тільки надає близькі до ідеальних умови для роботи двигуна і зменшення навантаження на нього, і на трансмісію, а й більш плавний хід, кращу динаміку розгону і меншу витрату палива. При цьому CVT має переваги не тільки перед механічною, а й перед автоматичною коробкою передач, будучи простіше, економічніше і досконаліше.

 
Оновлений Accord доступний з 2,4-літровим двигуном DOHC I-VTEC (188 к.с.), більш потужним, легким, що вимагає менше палива і часу для розгону, ніж у попередньої версії. Цей двигун створений за новою технологією Earth Мрії ™, завдяки якій двигуни стали значно економічніше і екологічніше, зберігши при цьому властиві Honda високі показники потужності й крутного моменту.
Вже в базовій комплектації оновлений Accord пропонує покупцям високий рівень оснащення і безліч передових технологій. Так, автомобіль оснащений системою безключового доступу Smart Entry, портом для підключення зовнішнього джерела стандарту USB / iPod®, датчиками світла / дощу, круїз-контролем, мультимедійним дисплеєм і системою Eco Assist ™. Також доступні такі системи як cигнал аварійної зупинки (ESS) і контроль дальнього світла (HSS). Знахідкою для водіїв стане унікальна передова система LaneWatch ™ *, яка за допомогою вбудованої в бічне дзеркало камери заднього виду з боку пасажира забезпечує контроль мертвої зони.