Головна » 2012 » Жовтень » 8 » Жінки вважають Honda Civic найекономічнішим автомобілем в світі
19:59
Жінки вважають Honda Civic найекономічнішим автомобілем в світі
Жінки вважають Honda Civic найекономічнішим автомобілем в світі

5 жовтня 2012
Honda Civic був визнаний гідним звання «Самий економічний автомобіль» за результатами конкурсу «Автомобіль року 2012 - жіночий погляд» (Women's World Car of the year).
В рамках конкурсу існує чотири номінації: «Кращий сімейний автомобіль», «Кращий автомобіль преміум-класу», «Кращий спортивний автомобіль» і «Самий економічний автомобіль UP, на третьому - Ford Fiesta.». Honda Civic став переможцем у четвертій категорії. На другому місці - Volkswagen
Honda Civic був обраний зі списку, який включав 300 автомобілів. До журі конкурсу входять 20 жінок, що представляють 11 країн. Автомобілі оцінювалися відповідно до жіночими критеріями вибору: безпека, співвідношення ціна-якість, зовнішній вигляд, місткість, легкість в управлінні, колір, сексапільність, екологічність і пристосованість автомобіля для перевезення дітей.
На Паризькому автошоу Хенні Хеммес і Санді Міхре, дві представниці журі конкурсу «Автомобіль року 2012 - жіночий погляд», вручили нагороду «Самий економічний автомобіль» президенту підрозділи автомобілів компанії Honda Motor Europe Тошіакі Конаков.
«Ця звання підкреслює унікальну стилістику екстер'єру і практичність інтер'єру Civic, - сказав Тошіакі Конак, - які повністю відповідають очікуванням європейців від автомобіля С класу».
Титул «Самий економічний автомобіль» відповідає нещодавно анонсованим змінам в модельному ряду сімейства Civic. Зокрема, до кінця цього року стануть доступні автомобілі з новим 1,6-літровим дизельним двигуном i-DTEC, який викидає всього 94 г / км CO2. Крім того, оголошено про розробку Civic з кузовом «універсал» і нової спортивної моделі Civic Type R, яка стане доступною в 2015 році. Всі ці новинки створюються спеціально для європейського ринку.