Головна » 2013 » Травень » 14 » СЕРВІСНА АКЦІЯ ВІД HONDA: ЗУСТРІЧАЄМО ВЕСНУ З ОНОВЛЕНОЮ ПІДВІСКОЮ!
15:46
СЕРВІСНА АКЦІЯ ВІД HONDA: ЗУСТРІЧАЄМО ВЕСНУ З ОНОВЛЕНОЮ ПІДВІСКОЮ!
Вічні супутники зими - сильні опади, перепади температур, ожеледь, вибоїни на дорогах - стають серйозним випробуванням для підвіски автомобіля. Дбаючи про комфорт своїх клієнтів, Honda дозволяє їм зустріти весну у всеозброєнні і пройти професійну комплексну діагностику підвіски за спеціальною ціною!
 Honda кидає виклик українським дорогам. З 15 березня по 31 травня 2013 р. власники автомобілів Honda CR-V 2007-2012 рр., Honda Civic 4D 2006-2011 рр., Honda Accord 4D 2003-2013 рр. і Honda Accord Tourer 2009-2013 рр. зможуть пройти професійну комплексну діагностику підвіски всього за 50 грн. Крім того, у разі заміни деталей в офіційному сервісному центрі ТОВ " Карпати Мотор" вони отримають знижку на запчастини від 20 до 50%, річну гарантію на оригінальні деталі та картку HONDA ASSISTANCE*.
 Комплексна діагностика підвіски, яку висококваліфіковані фахівці сервісного центру Honda проводять на сучасному обладнанні, включає перевірку стану: 
 амортизаторів; 
 кульових опор; 
 кермових тяг і наконечників; 
 сайлентблоков і втулок стабілізаторів; 
 підшипників маточин; 
 гальмівної системи (дисків, колодок, шлангів);
 стійок стабілізатора;
 шарнірів рівних кутових швидкостей; вихлопної системи. 
 До того ж, фахівці перевірять автомобіль на наявність підтікань робочих рідин. У разі виявлення несправностей, фахівці сервісного центру Honda зможуть провести заміну деталей. При цьому будуть використовуватися оригінальні запасні частини, які відповідають високим технічним вимогам виробника. 

Ще одна перевага-акційні знижки! Так, на гальмівні колодки ціни знижені до 20%, а на диски - до 50%. Сконструйовані з найсучасніших матеріалів гальмівні системи Honda дозволять відчувати себе впевнено навіть в найекстремальніших умовах. 
 Варто подбати і про стабілізатори. Саме від цього вузла підвіски залежить стійкість автомобіля. Діюча акція дозволяє придбати втулки стабілізатора зі знижкою до 41% дешевше, а стійки - до 50%. Не забувайте також і про кермове управління. Важливу роль у ньому відіграють шарнірні з'єднання кермовогонаконечника, який забезпечує передачу кермового зусилля в заданому напрямку. Зараз на кермові наконечники Honda діють знижки до 20%.
 Продовжити термін служби цілої низки деталей і знизити рівень шуму допоможуть сайлентблоки Honda. Виготовлені з високоякісної гуми вони чудово гасять вібрації. На різні модифікації цих деталей діє знижка до 20%. 
 Однією з найнебезпечніших несправностей є поломка кульової опори, яка може призвести до аварії. Під час акції кульові опори Honda можна придбати зі знижкою до 50%. 
 Всі учасники акції, що пройшли комплексну діагностику та заміну запасних частин, отримають в подарунок* карту HONDA ASSISTANCE строком на один рік. Її володарям пропонується цілий ряд бонусів, необхідних водіям. Серед них: 
 можливість цілодобового доступу до диспетчерського центру 044 481 00 85;
 евакуація автомобіля в разі ДТП або технічної несправності;
 технічна допомога (заміна колеса, доставка палива, зарядка акумуляторної батареї, аварійне відкриття дверей);
 бронювання і оплата готелів та квитків;
 виклик недержавної швидкої допомоги.