Головна » 2015 » Січень » 23 » Рекламна кампанія мотоцикла Honda NM4 Vultus отримала дві нагороди
12:14
Рекламна кампанія мотоцикла Honda NM4 Vultus отримала дві нагороди

Промо-кампанія мотоцикла NM4 Vultus отримала дві золоті нагороди від Асоціації прямого маркетингу Великобританії в двох категоріях: «транспортної» і «краще використання особистого досвіду».Мотоцикл NM4 Vultus, чия футуристична зовнішність стала натхненням для багатьох творців японського аніме і манга, був вперше представлений в травні на заході ComicCon в Лондоні, де відвідувачі мали можливість побачити створений комп'ютером фільм у стилі віртуальної реальності, що демонструє види «нового Токіо», «зняті »за допомогою гарнітури Oculus. На заході також були присутні інженери відділу досліджень і розробки компанії Honda, які зустрічали відвідувачів і пояснювали концепцію, що лежить в основі Vultus.
Дейв Хенкок, глава відділу планування продукції компанії Honda Motor Europe, так прокоментував цю подію:
«Демонстрація мотоцикла NM4 Vultus в перший раз на заході ComicCon для нас виразно стала дуже захоплюючою подією! Мотоцикл отримав багато уваги на шоу, в основному з боку молоді, а ми в компанії Honda дуже стараємося відволікати підростаюче покоління від світу комп'ютерних ігор і заохочуємо більше проводити часу в реальному світі, отримуючи задоволення від реальних, а не віртуальних поїздок на мотоциклі.
Після запуску продажу Vultus почалися з дуже хороших показників. Я вважаю, що люди безумовно очікували високого рівень комфорту і простоти користування цим мотоциклом, але все одно були вражені тим, як він себе веде, який він рухливий і слухняний. На ньому дуже приємно їздити, а також ловити на собі здивовані і захоплені погляди перехожих ».