Головна » 2013 » Серпень » 14 » Новий Fit Hybrid на 35% економічніший своїх попередників: всього 2,7 л на 100 км!
17:36
Новий Fit Hybrid на 35% економічніший своїх попередників: всього 2,7 л на 100 км!
Fit Hybrid стане першою моделлю Honda, оснащеної легкою і компактною системою гібридного приводу SPORT HYBRID Intelligent Dual Clutch Drive.
Honda Motor Co., Ltd вдалося знизити витрату палива до 2,7 л / 100 км (1) у своїй новій гібридної моделі Fit Hybrid. Це кращий показник (2) серед інших гібридів у Японії. Старт продажів Fit Hybrid в Країні Вранішнього сонця запланований на вересень поточного року.
Новий Fit Hybrid стане першою моделлю, яка буде оснащуватися SPORT HYBRID (3) Intelligent Dual Clutch Drive (i-DCD), легкої і компактною гібридною системою з інтелектуальним приводом і подвійним зчепленням, розробленої Honda спеціально для невеликих автомобілів. SPORT HYBRID i-DCD відноситься до технологій Earth Dreams, серії розроблених Honda силових агрегатів наступного покоління, які дозволяють отримувати задоволення від водіння при високому рівні економії палива.
SPORT HYBRID i-DCD, що використовує новітній 4-циліндровий однорядний двигун об'ємом 1,5 л, що працює по циклу Аткінсона (цикл з високим ступенем розширення), складається з 7-швидкісною трансмісії з подвійним зчепленням (Dual Clutch Transmission), вбудованого високопродуктивного ЕЛЕКТРОМОТОР, а також блоку живлення з інтелектуальним управлінням і вбудованим літій-іонним акумулятором. Крім цього, SPORT HYBRID i-DCD використовує гальмівну систему з електросервоприводом, що збільшує ефективність регенерації електроенергії, і повністю електричний компресор, що зменшує навантаження на двигун. Ці технології сукупно дозволяють економити на 35% більше палива, ніж гібридна система з допоміжним електромотором (IMA), яка використовується сьогодні.
SPORT HYBRID i-DCD може автоматично перемикатися між трьома режимами роботи, поперемінного включаючи і відключаючи двигун і електромотор. Залежно від ситуації, система може вибирати режим EV Drive, при якому працює тільки електромотор, режим Hybrid Drive, коли задіяні одночасно електромотор і двигун, а також режим Engine Drive, коли працює виключно двигун.
SPORT HYBRID i-DCD забезпечує більш динамічний і плавний розгін в порівнянні зі стандартними гібридами і при цьому значно економить паливо. Безсумнівно, це принесе задоволення від водіння власнику автомобіля, який оснащений даної гібридною установкою.
 
(1) Випробування проводилися Міністерством земельних ресурсів, інфраструктури, транспорту та туризму Японії
(2) За даними проведеного Honda дослідження станом на липень 2013
(3) Загальна назва всіх розроблюваних Honda гібридних систем, які використовують технологію Earth Dreams