Головна » 2013 » Серпень » 14 » Новий Fit Hybrid на 35% економічніший своїх попередників: всього 2,7 л на 100 км!
17:47
Новий Fit Hybrid на 35% економічніший своїх попередників: всього 2,7 л на 100 км!
Honda Motor Co., Ltd. планує побудувати випробувальний полігон, на якому будуть тестуватися нові системи безпеки, а також величезну сонячну електростанцію на приналежному компанії дільниці в м. Сакура, Японія.
Вперше про плани будівництва великого випробувального полігону зі швидкісною трасою завдовжки 4 км компанія заявляла ще в 2007 році, однак реалізацію проекту довелося відкласти у зв'язку з початком економічної кризи. У 2013 році Honda переглянула план з урахуванням зміненої економічної ситуації, а також потреб ринку, і прийняла рішення про будівництво нового випробувального полігону площею близько 25 га.
Крім того, на 33 га цієї ж ділянки Honda побудує сонячну електростанцію з річною потужністю 10 МВт. Вже в 2015 році Honda планує почати продажі електрики, які будуть генерувати 70000 сонячних панелей станції. Крім цього, Honda планує відкрити еко-парк для жителів міста.
Зосередившись на розробці систем безпеки, Honda проте продовжує працювати над поліпшенням екологічної ситуації в світі, зокрема, шляхом популяризації використання поновлюваних джерел енергії.