Головна » 2012 » Вересень » 25 » На Паризькому автосалоні 2012 Honda представить нове покоління кросовера CR-V, оновлений гібрид CR-Z, і 1.6-літровий дизельний двигун Earth
18:31
На Паризькому автосалоні 2012 Honda представить нове покоління кросовера CR-V, оновлений гібрид CR-Z, і 1.6-літровий дизельний двигун Earth
На Паризькому автосалоні 2012 відбудеться європейська прем'єра CR-V четвертого покоління. Попередник домігся великих успіхів у завоюванні симпатій європейських споживачів. 
 Нове покоління Honda CR-V Продовжуючи цей успіх, нове покоління розвиває сильні сторони моделі - ще більш практичний і універсальний, з ще більш рафінованим інтер'єром та емоційної зовнішністю, автомобіль обіцяє стати явищем в класі компактних кросоверів. Вперше в Європі цей SUV буде представлений в двох варіантах: повноприводному і передньопривідному. Удосконалення, внесені в дизельний і бензиновий двигун, дозволили досягти ще кращих показників викидів СО2. 
Гібрид CR-Z 2013
Оновлення торкнулися всіх основних аспектів автомобіля: в першу чергу - підвищена потужність двигуна і електромотора, що було затребувано споживачами, при тій же економічності і рівні викидів. Крім цього зміни зазнали і дизайн інтер'єру та екстер'єру. 
CIVIC з 1.6-літровим дизелем i-dtec Вперше буде продемонстрований новий 1.6-літровий i-DTEC дизельний двигун, встановлений на п'ятидверному Civic. Це перший силовий агрегат серії Earth Dreams Technology, представлений в Європі. Він поєднує міць 120 кінських сил і низький рівень викидів - всього 94 г / км. В результаті Civic, обладнаний цим дизелем, проходить сотню всього на 3,6 л (при розмірі колеса 16 дюймів). 
Спортивний електрокар HONDA ev-ster 
Honda також представила увазі публіки EV-STER - концепт наступного покоління електричних родстеров.