Головна » 2013 » Квітень » 13 » «Кращий Accord»: надихаюча прем'єра Honda Accord 2013 в Україні
22:27
«Кращий Accord»: надихаюча прем'єра Honda Accord 2013 в Україні
Новинка з'явиться у офіційних автосалонах «Хонда Україна» 19 квітня. Українська прем'єра седана бізнес-класу відбулася у форматі музичного конкурсу «Кращий Accord».

«Як завжди, все почалося зі звичайної цікавості. Нам захотілося почути, як звучить наш новий седан на мові музичних інструментів. Для цього ми запропонували українським композиторам скласти мелодію, яка б передавала характер авто », - зазначив президент компанії« Хонда Україна»Таку Касахара.

Талановиті українські композитори Вікторія Гаврик, Олексій Войтенко, Дмитро Ареф'єв, Андрій Бондаренко та Максим Шоренков представили на розгляд журі музичні твори, натхненні Honda Accord 2013 року. Як і властиво митцям, кожен з конкурсантів продемонстрував абсолютно індивідуальний підхід, при цьому передавши у своїх композиціях бізнес-стиль, динаміку та інтелектуальність нового авто.

Члени журі за п'ятибальною системою оцінювали відповідність музичних творів характеру автомобіля. Серед критеріїв: 1) бізнес-стиль, якому в музиці відповідала впевненість, лаконічність, елегантність і виразність композицій, 2) динаміка автомобіля, виражена міццю, експресією, динамічністю і енергією мелодій, 3) інтелектуальність, яка була втілена в таких якостях музики, як інноваційність і сучасність. У суддівський склад увійшли відомі музичні виконавці і композитори: Джамала, Альона Вінницька, Дмитро Шуров (Pianoboy) і Валерій Харчишин («Друга Ріка»), а також телеведучий і шоумен Сергій Притула.

Переможцем конкурсу «Кращий Accord» став композитор Дмитро Ареф'єв, що представив на суд журі твір «Натхнення поїздкою».

«Мелодія для автомобіля бізнес-класу повинна "плисти", а не бути переривчастою. Вона повинна бути комфортною, як і сам автомобіль », - зазначив один із суддів, фронтмен гурту «Друга Ріка» Валерій Харчишин. При цьому члени журі зійшлися на думці, що композиція переможця передала суть нового Accord, підкресливши при цьому індивідуальність автора.

Оцінюючи представлені на конкурс композиції, члени журі неодноразово порівнювали Honda Accord з характером людини. Так, один із суддів, шоумен Сергій Притула, зауважив: «Honda Accord - це справжній чоловік, упевнений в собі і безстрашний».

За словами самого переможця, надихнутися автомобілем для нього було нескладно. «Основна тема композиції народилася у мене достатньо швидко. Я подивився відеоролик і побачив динаміку автомобіля, лаконічність форм, виразність, а потім передав їх в музиці », - коментує Дмитро Ареф'єв.

Мелодії, написані композиторами, продовжать жити і надихати тих, хто зробив свій вибір на користь Honda Accord. Всі п'ять композицій будуть записані на фірмовий компакт-диск, який отримають в якості подарунка майбутні власники нового бізнес-седана.

Протягом усієї своєї історії Honda Accord задавав нові стандарти потужності, надійності і комфорту. Його шлях гідний захоплення. Почавши з компактного хетчбека в далекому 1976 році, він пізніше став середньорозмірним, а зараз, на черговому витку еволюції, перейшов у бізнес-клас E.

Вже перше покоління автомобіля удостоїлося звання «Кращий автомобіль року» за версією журналів Motor Fan, Road Test, Wheel, Car&Driver і Road&Track. Наступні моделі також були відзначені нагородами багатьох конкурсів. В Україні протягом багатьох років Honda Accord залишався в топі продажів свого класу, а за підсумками споживчого голосування в 2008-2009 роках став «Автомобілем року D-класу» і найбільш продаваною моделлю в своєму сегменті.

Вже встиг здобути титули і Honda Accord 2013 року: він став «Автомобілем року в Канаді» за версією Асоціації автомобільних журналістів AJAC, отримав премію Best Value Awards від авторитетного американського журналу Kiplinger’s Personal Finance, а також вже в 27-й раз потрапив в десятку кращих авто за версією видання Car&Driver. Крім того, у автомобіля кращі рейтинги безпеки - 5 зірочок від NHTSA і TOP SAFETY PICK+ от IIHS.

У продаж Honda Accord 2013 надійде 19 квітня по ціні від 269 700 грн. до 439 200 грн. в залежності від об'єму двигуна і комплектації.