Головна » 2013 » Червень » 26 » Конкурс дитячого малюнка “Уяви, повір, створи! Намалюй свою дивовижну пригоду з Хонда!”.
18:22
Конкурс дитячого малюнка “Уяви, повір, створи! Намалюй свою дивовижну пригоду з Хонда!”.
Що
 Конкурс дитячого малюнка "Уяви, повір, створи! Намалюй свою дивовижну пригоду з Хонда та стань співавтором великої Хонда манга*- історії”. 
Суть конкурсу для дітей: Намалюй свою дивовижну історію з Хонда: пригоду, яскраву подію, допомогу у повсякденних справах з Хонда! 
Стань разом з дітьми всієї України співавтором японських коміксів-манга про Хонда. Конкурс дитячого малюнка "Уяви, повір, створи! Намалюй свою дивовижну пригоду з Хонда!”. 
Нагородження 
Кожен учасник отримає диплом та книгу – розмальовку манга – коміксів про Хонда, створену з усіх дитячих малюнків , отриманих на конкурс. Це зробить кожного учасника співавтором книги. Переможці у кожні з трьох вікових категорій (1, 2, 3 місця) та переможець номінації "Приз глядацьких симпатій ” отримають цінні призи. 
Подальші дії: .
- можливе розміщення .pdf книги-розмальовки манга на веб-сторінці Хонда. Буде можливість роздрукувати книгу або окремі сторінки для дитячих куточків дилерських шоу-румів або для заходів Хонда, у яких будуть залучені діти
 Як 
Конкурс буде оголошено на сайті Хонда Україна, сайті Конкурсу дитячого малюнка, у Фейсбуці, та на інших інтернет-ресурсах. Дилерські підприємства , які підтвердять участь у конкурсі, отримають рекламні постери конкурсу для розміщення у шоурумах. Отримані на конкурс малюнки будуть розміщені на сайті конкурсу . Відскановані малюнки будуть передані у дилерські шоуруми для виставки. 
Хто 
Як і минулого року ми запрошуємо до участі дітей співробітників Хонда, клієнтів Хонда та потенційних клієнтів. Конкурс буде проводитися по всій Україні серед дітей від 3 до 15 років. 
*Манга- комікку (японський різновид коміксів).