Головна » 2015 » Січень » 26 » Компанія Honda отримала нагороду за енергозберігаючу політику роботи
16:11
Компанія Honda отримала нагороду за енергозберігаючу політику роботи

Компанія Honda Motor Co., Ltd оголосила, що автомобільний підрозділ фабрики у м Сайтама і підрозділ для виробництва деталей трансмісій заводу в м Хамаматсу отримають нагороду від Центру енергозбереження, Японія (ECCJ) у категорії «Успішне енергозбереження».

З 1990 року Центр енергозбереження (ECCJ) спонсорував щорічні нагороди за використання високоякісного енергозберігаючого обладнання, щоб відзначити японські компанії, які просувають енергозбереження та розробляють енергозберігаючі продукти та / або комерційні моделі.
Починаючи з 1960-х років, компанія Honda докладала активних зусиль для вирішення екологічних проблем. У червні 1992 року було зроблено «Заява від компанії Honda про захист навколишнього середовища», в якому була сформульована основна позиція компанії щодо скорочення впливу на екологію, який чинить її продукція протягом свого життєвого циклу. Будучи вірною цій заяві, компанія Honda надає екологічно відповідальну продукцію і активно спонукає діяльність, що сприяє розвитку місцевих громад та збереженню глобального навколишнього середовища.
Церемонія нагородження відбудеться в середу, 28 січня, в Токіо.