Головна » 2013 » Вересень » 20 » HONDA отримала найвищий рейтинг «Проекту з розкриття інформації про викиди вуглецю» (ПРВ) і названа однією з найбільш передових компаній спи
17:55
HONDA отримала найвищий рейтинг «Проекту з розкриття інформації про викиди вуглецю» (ПРВ) і названа однією з найбільш передових компаній спи
Компанія Honda Motor Co. , Ltd. повідомила про отримання найвищого рейтингу розкриття серед всіх японських компаній, що потрапили в « Звіт ПРВ про зміну клімату за 2013 » , який аналізує ініціативи 500 найбільших компаній світу у сфері протидії глобальному потеплінню і розкриття інформації про викиди парникових газів (ПГ ) . Крім того , враховуючи високу ефективність ініціатив компанії , а також повноту розкриття інформації , Honda була названа у звіті однієї з 12 найбільш передових компаній світу.
Для « Звіту ПРВ про зміну клімату за 2013 » Honda розкрила всі глобальні показники за всіма джерелами викидів ПГ. Відповідно до « Протоколом по парниковим газам » [ 1] , Honda оприлюднила повний перелік викидів , які здійснюються компанією на всіх етапах роботи: від закупівлі сировини , виробництва і реалізації своєї продукції до післяпродажного обслуговування і кінцевої утилізації . Крім того , Honda стала першою в світі компанією , яка розкрила інформацію про всі викиди ПГ групи 3 [ 2]. Підвищення рівня розкриття даних було зазначено у звіті , за підсумками якого Honda отримала найвищий рейтинг розкриття серед усіх японських компаній , чий рейтинг розкриття збільшився порівняно з минулим роком.
[ 1] Проект з розкриття інформації про викиди вуглецю ( ПРВ ) [ англ. Carbon Disclosure Project ] - заснована у 2000 році в Сполученому Королівстві неприбуткова організація , яка здійснює свою діяльність за підтримки урядів країн Європи та США , а також інвесторів з усього світу . ПРВ розсилає стандартні анкети всім компаніям приватного сектора , а потім аналізує їх відповіді і розкриває дані про їх вплив на кліматичні зміни . ПРВ володіє найбільшою базою даних заходів протидії глобальній зміні клімату , якими володіють компанії в усьому світі. Цього року підтримку дослідженню надали 722 інституційних інвестора , сукупна вартість активів яких становить 87 трлн дол. дол. США .
[2] « Протокол з парниковим газам » [ англ. Greenhouse Gas Protocol ] - стандарт корпоративного обліку та звітності за викидами парникових газів , розроблений Інститутом світових ресурсів і Всесвітньою радою підприємців зі сталого розвитку.
[ 3] Стандарт корпоративного обліку та звітності , що стосується виробничо - збутового ланцюжка ( Група 3) [ англ. The Corporate Value Chain ( Scope 3 ) Accounting and Reporting Standard ] , розроблений в рамках « Протоколу по парниковим газам » , який покриває всі викиди парникових газів , пов'язані з роботою ланцюжка поставок компанії .
Більше того , Honda вже третій рік поспіль опиняється в числі всього 60 компаній « Індексу лідерства у сфері розкриття інформації» ПРВ . У цей список входять самі передові компанії світу в галузі розкриття інформації, що стосується глобальної зміни клімату. Honda також увійшла до числа 56 компаній « Індексу лідерства у сфері скорочення викидів вуглецю » , де представлені компанії , що роблять найбільший реальний внесок у протидію глобальній зміні клімату.
Слідуючи « Баченню Honda у питаннях екології та безпеки » , в рамках якого вже реалізовуються проекти « Радість і свобода пересування» і « Здорове суспільство , в якому люди можуть насолоджуватися життям» , Honda продовжує активно впроваджувати глобальні екологічні ініціативи під гаслом « Чисте небо для наших дітей ». Honda буде продовжувати підтримувати екологічні ініціативи в усіх без винятку регіонах своєї присутності і розкривати інформацію про свій вплив на екологію.