Головна » 2013 » Вересень » 20 » HONDA І SNAM ПІДПИСАЛИ УГОДУ З УТИЛІЗАЦІЇ БАТАРЕЙ ГІБРИДНИХ АВТО В ЄВРОПІ
17:48
HONDA І SNAM ПІДПИСАЛИ УГОДУ З УТИЛІЗАЦІЇ БАТАРЕЙ ГІБРИДНИХ АВТО В ЄВРОПІ
HONDA MOTOR EUROPE LTD . уклала довгострокову угоду з французькою організацією SNAM . У рамках договору SNAM займеться загальноєвропейським збором і утилізацією нікель -метал- гідридних і літій -іонних акумуляторних батарей гібридних автомобілів Honda.
Honda Motor Europe і SNAM спільно розробили загальноєвропейський алгоритм дій , що дозволяє контролювати всі етапи переміщення відслужили батарей з дилерських салонів і центрів переробки авто на утилізацію .
В результаті , кожен із зібраних акумуляторів буде перероблений на виробничих майданчиках SNAM у Сен - Кантен - Фаллавье ( Ізер ) і Вівьє ( Аверон ) . Французька компанія - один з світових лідерів з переробки батарей. Підприємство сертифіковане за системою екологічного менеджменту відповідно до міжнародного стандарту ISO 14001.
Кожна точка збору батарей мережі Honda буде тісно співпрацювати зі SNAM , щоб забезпечити відповідність переробки нікель -метал- гідридних і літій -іонних акумуляторів європейським стандартам. Виїмка і переробка промислових батарей в Європі регулюється Директивою ЄС 2006/66/EC , яка набула чинності 26 вересня 2006 року.
Honda прагне зберегти обмежені ресурси планети. Серед екологічних ініціатив компанії : розробка економічних автомобілів , включаючи гібриди , а також створення виробничих ланцюжків , спрямованих на вторинне використання і переробку продукції Honda.