Головна » 2014 » Січень » 6 » Honda дебютує з новим Fit 2015 на Північноамериканському міжнародному автосалоні
10:48
Honda дебютує з новим Fit 2015 на Північноамериканському міжнародному автосалоні
Honda починає рік з яскравою прем'єрою - на автосалоні в Детройті буде представлений новий субкомпакт Fit (у Європі модель називається Jazz).

Презентація моделі пройде 13 січня в 14:40 за місцевим часом. Honda представить значні удосконалення моделі, які дозволять Fit зміцнити статус еталонного автомобіля в субкомпактному класі.

Від нинішньої моделі Fit 2015 взяв інноваційну компоновку, функціональний багажник і динамічний характер, який дарує задоволення від водіння, в сукупності з оновленим дизайном, який став більш яскравим і сучасним, а інтер'єр - більш просторим і начиненим передовими технологіями. Модель третього покоління Fit демонструє високу економічність і продуктивність завдяки двигунам з лінійки Earth Dreams Technology. Очікується, що обладнана ексклюзивно розробленим Honda кузовом Advanced Compatibility Engineering™ (ACE™) нового покоління, модель Fit очолить рейтинги безпеки автомобілів для свого класу.

Джон Мендель, виконавчий віце-президент з продажу American Honda Motor Co. Inc., представить Fit 2015 на прес- конференції компанії. Подивитися Інтернет-трансляцію події можна в прямому ефірі за посиланням http://hondanews.com/live/2014naias-honda (посилання запрацює 13 січня).

Всі моделі Fit з моменту їх виходу на американський ринок в 2007 році включені в рейтинг «10 кращих» автомобілів журналу для автолюбителів Car and Driver. На сьогодні ця модель залишається однією з найбільш продаваних в лінійці Honda в усьому світі - сукупні світові продажі складають 4870000 одиниць (статистика за вересень 2013). Fit виробляється на 10 підприємствах по всьому світу і продається в 123 країнах. Нова модель Fit для американського ринку вперше буде збиратися в Північній Америці на новому заводі в Мексиці.

Детальніше ознайомитися з особливостями Fit можна за посиланням http://automobiles.honda.com/2015-fit/.