Головна » 2014 » Січень » 15 » Безкоштовне страхування для всіх покупців Honda Accord*
10:52
Безкоштовне страхування для всіх покупців Honda Accord*
15 січня компанія «Хонда Україна» спільно зі страховою компанією «ВУСО»** запускає нову партнерську програму.

Всі покупці Honda Accord отримають у подарунок безплатне страхування *. Дія програми обмежена кількістю акційних автомобілів.

Accord 2013 – це дев'яте покоління популярного в Україні седана. Honda Accord – справжній приклад автомобіля бізнес-класу з виразною презентабельною зовнішністю і комфортним просторим салоном як для водія, так і для пасажирів заднього ряду.

Серед переваг пакета:

- ремонт на гарантійній СТО;

- відсутність обмежень по виплаті при порушенні правил дорожнього руху;

- одноразова виплата без виклику ДАІ в межах 2000 грн;

- страхування без урахування амортизаційного зношування деталей;

- відсутність обмежень щодо кількості водіїв;

- відсутність обмежень щодо стажу водіїв;

- відсутність відмови у виплаті, якщо страхова пригода сталася в результаті використання шин, які не відповідають порі року;

- ліміт на евакуатор – 500 грн;

- територія страхування: Україна, країни Балтії, Європа (країни-учасники міжнародного бюро «Зелена карта» і європейська частина СНД);

-страхова сума – 35000 грн.

Подробиці стосовно оформлення страхового полісу можна дізнатися у спеціалістів при купівлі автомобіля в дилерському центрі Honda ТОВ "Карпати Мотор".

Нагадаємо, що оновлений Honda Accord доступний із двигунами об'єму 2,4 л (180 к.с.) і 3,5 л (280 к.с.). Седан адаптований для українських доріг: він отримав покращену передню підвіску для забезпечення м'якого й плавного руху й доброї керованості навіть у складних умовах. Крім того, автомобіль оснащений потужним й економічним двигуном із серії Earth Dreams™, а також найпередовішими системами від Honda. Серед них: система контролю сліпих зон LaneWatch™, система Eco Assist™, система запобігання зіткнень CMBS, інтелектуальна система запуску/зупинки двигуна і відчинення/зачинення дверей без ключа Smart Entry, система контролю дальнього світла HSS і багато інших.

* Під подарунком мається на увазі купівля страхових послуг (укладення договору страхування) за 1 грн.

** Ліцензія Держфінпослуг України серія АВ № 584969 від 14.09.2011 р.