Головна » Архів матеріалів

 Новий HR-V з'явиться в Європі влітку 2015 року, представляючи собою унікальну пропозицію в сегменті кросоверів: динамічний екстер'єр, універсальність мінівена, задоволення від водіння і високу паливну економічність. Будучи частиною оновленого модельного ряду автомобілів Honda, HR-V демонструє новаторський підхід бренду до технологічних інновацій.
HR-V має своєрідну поставою, в якій сміливо окреслені лінії, характерні для купе, зливаються з ... Читати далі »

Дата: 18.02.2015

04 февраля 2015 Honda Motor Europe запустила онлайн-кампанию, чтобы отметить выход нового Civic Type R, запланированный на 2 марта 2015 года в Европе. Общеевропейская рекламная кампания «Финишная черта» призывает поклонников бренда продемонстрировать свою любовь к Type R. Сотрудничая с агентством современных техноло ... Читати далі »
Дата: 10.02.2015

З січня 2015 компанія «Хонда Україна» та її офіційні дилери запрошують всіх власників автомобілів Honda і Acura, а також їх близьких відвідати міні-семінари з безпечного водіння і підвищити рівень свого водійської майстерності, в рамках глобальної ініціативи Honda Safety Driving створеної з метою підвищення безпеки на дорогах. «Кожна людина в усіх відношеннях безцінний», - ці слова Соичиро Хонда уособлюють концепцію безпеки, що базується на одному з основних при ... Читати далі »
Дата: 26.01.2015

Компанія Honda Motor Co., Ltd оголосила, що автомобільний підрозділ фабрики у м Сайтама і підрозділ для виробництва деталей трансмісій заводу в м Хамаматсу отримають нагороду від Центру енергозбереження, Японія (ECCJ) у категорії «Успішне енергозбереження».

З 1990 року Центр енергозбереження (ECCJ) спонсорував щорічні нагороди за використання високоякісного енергозберігаючого обладнання, щоб відзначити японські компанії, які просув ... Читати далі »

Дата: 26.01.2015

Промо-кампанія мотоцикла NM4 Vultus отримала дві золоті нагороди від Асоціації прямого маркетингу Великобританії в двох категоріях: «транспортної» і «краще використання особистого досвіду». ... Читати далі »

Дата: 23.01.2015

« 1 2 3 4 ... 14 15 »