Головна » Архів матеріалів

Так розмір мінімального авансу знижено до 20%, термін кредитування збільшено до 7 років, а мінімальний тариф КАСКО зменшено до 5,49%.

Серед новинок також з'явилася можливість оформлення страхування в кредит.

Кредитна програма Honda Finance була розроблена спеціально для шанувальників Honda спільно з банком-партнером ПАТ Укрсоцбанк, який входить в міжнародну фінансову організацію - UniCredit Group.

Для зручності клієнтів у рамках кредитн ... Читати далі »

Дата: 29.01.2011

Національне управління безпекою руху на дорогах (NHTSA's) США присвоїло Honda Accord оцінку «5 зірок» за загальну безпеку при лобовому та бічному зіткненнях, а також при перевертанні автомобіля. Accord є одним з шести автомобілів, які отримали найвищих результат та першим, який отримав «5 зірок» у кожній з трьох категорій: при лобовому зіткненні, при бічному ударі (загальні результати тестів на зіткнення з бар'єром і зіткнення із стовпом), а також при перевертанн ... Читати далі »
Дата: 08.12.2010

27 вересня 2010 р. - світовий дебют Jazz Hybrid на Паризькому автосалоні стане першою можливістю упевнитися, що Honda змогла обладнати інноваційний хетчбек гібридною системою IMA, зберігши при цьому приголомшливу гнучкість салону. Надавши сидінням Magic Seats повністю горизонтальне положення, власник автомобіля отримує багажне відділення об'ємом 831 л!

Інтеграція гібридної системи в Jazz Hybrid не привела до зменшення об'єму внутрішнього простор ... Читати далі »

Дата: 02.10.2010

"Хонда Фінанс" - крок до мрії

З 15-го вересня в автосалоні «Карпати-Мотор» стартувала кредитна програма Хонда Фінанс, скориставшись якою можна придбати автомобіль Honda на вигідних умовах.

Програма кредитування розроблена спеціально для прихильників Honda спільно з банком-партнером ПАО Укрсоцбанк, який входить в міжнародну фінансову організацію - UniCredit Group.

У рамках програми Хонда Фінанс в ... Читати далі »

Дата: 17.09.2010

Дослідницький центр Honda R&D і лабораторія Ars Electronica Futurelab оголосили, що компанія Honda здійснить спеціальний дослідницький проект, мета якого - глибше зрозуміти, якими мають бути взаємини людини і робота в майбутньому. У рамках проекту звичайні європейці і гості фестивалю Ars Electronica, що проходить в Австрійському місті Лінце з 2-го по 8-е вересня, вступлять в прямий контакт з ASIMO - роботом-гуманоїдом, створеним провідними інженерами Honda. < ... Читати далі »
Дата: 07.09.2010

« 1 2 ... 12 13 14 15 »