Сервісний центр

     Сертифікований сервісний центр компанії ТОВ"Карпати Мотор" по передпродажній підготовці, гарантійному і післягарантійному обслуговуванню автомобілів обладнаний у відповідності до стандартів Honda і є одним із найсучасніших підприємств з обслуговування автомобілів у Івано-Франківському регіоні. Всі роботи проводяться за рекомендованою виробником методикою з використанням дилерського обладнання, оригінальних запчастин та матеріалів.

     Кваліфікована команда спеціалістів регулярно проходить спеціальну підготовку по програмі, розробленій "Honda Motor Co. Ltd".

     У сервісному центрі працює 4 підйомника, стенд розвал-сходження, пост електроніки, пост діагностики і шиномонтаж, безконтактна мийка.

     Під час обслуговування клієнти мають змогу відпочити у гостинній ложі з плазмовим телевізором, випити чаю та кави.


Гарантійне обслуговування

Гарантія на автомобіль

Компанія Honda Motor Co., Ltd., В особі її офіційного дистриб'ютора в Україні «ТОВ Хонда Україна» (далі по тексту: «компанія Honda») приймає на себе зобов'язання гарантійного обслуговування автомобіля Honda. Строк дії гарантійних зобов'язань (гарантійний строк) становить 36 місяців від дати продажу нового автомобіля або 100 000 км пробігу, в залежності від того, що настане раніше. Протягом зазначеного строку будь-який уповноважений дилер компанії Honda Motor Co., Ltd. в Україні (далі по тексту: «дилер») здійснить безкоштовний ремонт або заміну деталей або вузлів автомобіля в разі виявлення пошкоджень, передбачених Умовами гарантії

Гарантія на акумуляторну батарею, встановлену на автомобіль заводом - виробником:

Гарантія на акумуляторну батарею, встановлену на автомобіль заводом-виробником, набирає чинності через 90 днів після реєстрації автомобіля та припиняється в момент закінчення терміну гарантійних зобов'язань на автомобіль в цілому. Строк дії гарантійних зобов'язань на акумуляторну батарею в будь-якому випадку не може перевищувати загального гарантійного терміну на автомобіль, на який вона встановлена, незалежно від кількості замін (гарантійних або негарантійних) акумуляторних батарей. Протягом зазначеного строку уповноважений дилер здійснить безкоштовну заміну акумуляторної батареї в разі виявлення пошкоджень, передбачених Умовами гарантії. Остаточне рішення про гарантійній заміні акумуляторної батареї повинен бути прийняте за результатами перевірки стану батареї діагностичним приладом Honda, здійсненої на сервісній станції уповноваженого дилера Honda.

Гарантія на мотоцикли

На мотоцикли і моторолери (скутери) для доріг з штучним покриттям: 12 місяців від дати першої реєстрації або від дати продажу, якщо продукція не зареєстрована.

На мотоцикли моделей CRF-R, CRF-X і CRF-F: 3 місяці від дати першої реєстрації або від дати продажу, якщо продукція не зареєстрована.

На утилітарні ВТЗ - всюдихідні транспортні засоби (квадроцикли): 12 місяців від дати першої реєстрації або від дати продажу, якщо продукція не зареєстрована.

Гарантія на силове обладнання

Компанія Honda Motor Co., Ltd. (Далі за текстом - «компанія Honda») в особі її офіційного дистриб'ютора в Україні - «ТОВ Хонда Україна» - через мережу уповноважених дилерів Нonda в Україні забезпечує гарантійний ремонт всіх видів продукції, перелічених нижче, протягом відповідного терміну. Гарантійні зобов'язання залишаються чинними лише за умови дотримання власником вироби вимог до експлуатації і технічного обслуговування, зазначеним в Інструкції з експлуатації.

Гарантійний термін для некомерційної експлуатації (місяців) = 12 місяців

Гарантійний термін для комерційної експлуатації (місяців) = 6 місяців

Типи продукції Honda:

Вироби для догляду за двором, садом або городом:

Газонокосарки, в т.ч. самохідні

Снігоочисники, в т.ч. самохідні

Грунтофрези та мотокультиватори

Мотокоси або інша портативна техніка

Вироби для електропостачання та промислового використання:

Мініелектростанції

Мотопомпи

Гарантія на човни та мотори

Компанія Honda Motor Co., Ltd. (Далі за текстом - «компанія Honda») в особі її офіційного дистриб'ютора в Україні - «ТОВ Хонда Україна» - через мережу уповноважених дилерів Нonda в Україні забезпечує гарантійний ремонт всіх підвісних моторів Honda для човнів протягом відповідного терміну: Гарантійні зобов'язання залишаються чинними лише за умови дотримання власником вироби вимог до експлуатації і технічного обслуговування, зазначеним в Інструкції з експлуатації

Гарантійний термін для некомерційної експлуатації (місяців) = 36 місяців

Гарантійний термін для комерційної експлуатації (місяців) = 12 місяців

Переваги оригінальних запасних частин
Основні переваги використання оригінальних запчастин:
Якість та сумісність деталей відповідає всім вимогам і гарантується самим виробником автомобіля.
Асортимент оригінальних запчастин забезпечує споживачеві 100-відсоткову потребу в необхідних для ремонту або обслуговування автомобіля деталях.
При пошуку та купівлі запчастини за унікальним оригінальному номером значно знижується ризик придбання помилкового вироби, а також контрафактної продукції.
При гарантійному обслуговуванні та ремонті автомобіля багато операцій в технічних центрах виконуються виключно з застосуванням оригінальних запчастин, що обумовлено вимогами збереження гарантії на автомобіль.
Основні недоліки неоригінальних запчастин:
Використання запчастин, які не мають офіційного схвалення виробника, може послужити приводом для анулювання гарантії на автомобіль.
Серед неоригінальних запчастин значно частіше, за оцінками фахівців, зустрічаються заводський брак і відверті підробки, що, в остаточному підсумку, може призвести до серйозних і дорогим поломок складних вузлів і механізмів автомобіля.
Асортимент неоригінальних запчастин зазвичай набагато скромніше з огляду на те, що для вільного продажу виробники намагаються випускати лише найбільш ходові деталі (деякі автозапчастини для іномарок бувають тільки оригінальними, в основному це відноситься до мало зношується і рідко ламається запчастинах, таким як деталі салону, балки двигуна і підвіски і пр.).
Імовірність помилок і недостовірної інформації в каталогах виробників неоригінальних запчастин значно вище, ніж в документах заводу-виробника автомобіля, отже, вище і ймовірність придбання неправильної деталі.
Нарешті, надзвичайно жорстка конкуренція між численними компаніями та брендами, постачальними вторинний ринок різноманітними запчастинами, незмінно підштовхує їх до зниження цін на запропонований продукт, а це, на жаль, найчастіше досягається не підвищенням продуктивності та мінімізацією витрат, а банальним зниженням вимог до якості вихідної сировини , розміщенням виробництв у країнах, що розвиваються і погіршенням характеристик кінцевого продукту.